Mobil Uygulama Kursu: Xamarin ile Android ve IOS Geliştirme

C# programlama yeteneğini Xamarin ile birleştirerek Cross Platform Native Android ve IOS uygulaması geliştirebilirsin.

  • 599
  • 215

Kurs PlanıXamarin kullanarak mevcut C# programlama bilginle aynı anda Android ve IOS uygulaması geliştirebileceğini biliyor muydun?

Başka teknolojiler ile Cross Platform yani aynı anda Android ve IOS uygulama geliştirebilirsin ancak Xamarin ile Cross Platform uygulamaları tamamen Native Uygulamalardır.

Xamarin, mobil uygulama platformunun sunduğu Native SDK özelliklerine C# kodları ile ulaşıp native bir uygulama yazmamızı sağlar.

Artık Android için başka bir programlama dili IOS için başka dil kullanmana gerek yok. Mevcut C# programlama yeteneğin mobile uygulama geliştirmek için yeterli. Dolayısıyla Objective-C, Swift ya da Java öğrenmene gerek yok, kursumuzdaki Xamarin dersleri mobil uygulama geliştirmen için zaten yeterli.

Xamarin Avantajları Nelerdir ?

Xamarin gibi Cross Platform mantığıyla karşınıza çıkan diğer ortamlar gibi Hybrit değil tamamen Native uygulama geliştirme imkanına sahip oluyoruz.

Cross Platform yani aynı anda Android ve IOS  için uygulama geliştirebilirsiniz.

Zaman ve maliyet noktasında tasarruf etmenizi sağlar.

Objective-C, Swift ya da Java ile gerçekleştirdiğiniz tüm her şeyi Xamarin ile yapabilirsiniz.

Xamarin' in Microsoft tarafından desteklenmesi kesinlikle büyük bir artı.

Visual Studio ve Visual Studio for Mac aracılığı ile ister Windows ister MacOS ortamında rahat bir geliştirme ortamı sunuyor.

Nuget isminde bir kütüphane havuzu ile .Net için geliştirilmiş tüm kütüphanelere ulaşabiliriz.

Kursumuzdaki tüm Xamarin dersleri, C# programlama diline hakim ve artık bu becerisini mobil uygulama geliştirmede kullanmak isteyen yazılımcılar için sıfırdan, yalın ve özenle hazırlanmıştır. Dolayısıyla Xamarin dersleri için tek ön koşulumuz C# programlama biliyor olmanızdır.