Php ile Sıfırdan İleri Seviye Web Programlama Kursu

Sıfırdan php dersleri ile dinamik php uygulamaları geliştirebilirsin.

  • 1050
  • 256

Kurs PlanıEn popüler web programlama dillerinden olan Php dilini sıfırdan ileri seviyeye php dersleri ile öğrenmeye hazır mısınız?

Php' nin ülkemizdeki popülerliği tartışılmaz bir gerçektir. Bu popülerlikte bize bir çok avantaj getirmektedir. Çünkü bir dil ne kadar yoğun kullanılırsa o dili kullananların hayatları o derecede kolaylaşacaktır.

Php derslerimizle kısa zamanda php programlamaya adapte olabilirsiniz. Çünkü konular programlama geçmişi olmayanlarıda göz önüne alarak tüm konuları sıfırdan başlayarak anlatmaktadır ve en önemlisi öğrenilen konular hemen gerçek bir proje üzerinde uygulanmaktadır. Dolayısıyla öğrenilen konu unutulmadan anında kullanıldığından özümsenecektir.

Kursa katılmak için tereddüt etmenize hiç gerek yok zaten 1 ay iade hakkınız mevcut. Tüm dersleri anlaşılır sade bir dil kullanarak anlattığımdan emin olabilirsiniz. Size düşen ise; dersleri seyrederken uygulamak ve zamana yayarak planlı bir şekilde çalışmak. Kurs sonunda php ile dinamik her türlü web uygulamasını geliştireceğinizden emin olabilirsiniz.

Zaten kurs sonunda baştan sona bir blog projesini geliştirmiş olacaksınız. Projeyi geliştirirken her türlü web projesinde kullanacağınız konuları zaten detaylıca öğrenmiş olacağız.

Konu başlıklarımız;

Php Windows için Geliştirme Ortamı

Php MacOs için Geliştirme Ortamı

Php Değişkenler

Php Diziler

Php Operatörler

Php Koşul İfadeleri

Php Döngüler

Php Fonksiyonlar

Php Built-in Fonksiyonlar

Php' nin Html ile Kullanılması

Php Layout ve Includes

Php Form Yönetimi

Php File Upload

Php Tarih ve Zaman

Php Cookies

Php Sessions

Php Dosya Yönetimi

Php JSON

BlogApp: JSON

Php ile Api Sorgusu

SQL Veri Tabanı Temelleri

SQL Veri Tabanı: MYSQLi

BlogApp: Yönetim Paneli

BlogApp: Kullanıcı Sayfaları

Php ile Üyelik Yönetimi

Php OOP-Nesne Tabanlı Programlama