C# Kursu: Yeni Başlayanlar için C# Programlama Dersleri

Sıfırdan programlama mantığı dahil bilmeniz gereken en temel C# programlama derslerini kısa zamanda öğrenin!

  • 12025
  • 1066

Kurs PlanıKursumuz sıfırdan başlayarak bir programcının bilmesi gereken en temel konuların yer aldığı, piyasadaki en güncel ve en öğretici kurs olduğunu bilmenizi isterim.Kurs boyunca tüm konuların anlatımında net ve yalın bir anlatım yapılmıştır.

Peki neden Programlama Kursuna İhtiyaç Duyalım ;

  • Ciddi iş potansiyeline sahip olan bu alanda kendinizi geliştirip iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz.

  • Freelancer olarak çalışıp kendi müşterilerinize hizmet sunabilirsiniz.

  • Kurumsal bir firmada iyi bir ücret karşılığında çalışabilirsiniz.

  • Hayal ettiğiniz projeleri gerçekleştirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Kurs programı programlama alanıyla uğraşmaya başlamış ancak neyi ne zaman öğrenmesi gerektiğini bilmeyen ya da bu alanla ilgili hiç bir fikri olmayan kişileri göz önüne alarak sıfırdan özenle hazırlanmıştır.

Programcı olmak aslına bakarsak zor değil ancak kaynak sıkıntısı gerçekten çoğu zaman sıkıntı oluyor ve aslında kolay olan bu süreci gerçekten çok zormuş gibi gösteriyor.

Kaynak sıkıntısı ; aslında neyi öğrenmemiz gerektiği , öğrenme sürecinde birbirinin eşdeğeri konular ya da yazılım araçlarının neler olduğu en son çıkan teknolojiler neler gibi konuların bilinmediği üzerinedir. Bu gibi sıkıntılar öğrenme sürecini uzatıp çoğu zamanda bu işten vazgeçilmesine neden olmaktadır.

Bize sınırsız bilgi sunan İnternet ile kaynağa ulaşma sürecimiz çok çabuk ve kolay olmaktadır ancak bu başta güzel gözükse de binlerce kaynak içinden neyi öğrenmemiz gerektiğini seçmek gerçekten zor oluyor.Dolayısıyla çoğu zaman birbirine eşdeğer çoğu yazılım türleri ya da araçlarıyla boşu boşuna aylarca uğraşıyoruz.

İçeriğini sürekli güncel tutacağım bu kurs sonunda siz de artık bir programcının bilmesi gereken en temel konuları öğrenmiş olacaksınız.
 

Kursumuzda C# programlama dilini anlatmaktayım.

Peki neden C# dilini tercih etmekteyim ve neden size bu dili önermekteyim ?

Bir programlama dili seçerken en önemli kriterin bu dilin ne kadar çok kullanıldığı ve bu dil ile neler yapılabileceği olmalıdır.

Ne kadar çok kullanıldığı önemlidir; çünkü ne kadar yaygınsa o kadar çok yardım bulabilirsiniz ve C# dilinin yıllardır en popüler diller arasında olduğunu bilmenizi isterim.

Neler yapılabileceği çok önemlidir. C# ile web siteleri, masaüstü uygulamaları ve hatta son zamanlarda çok popüler olan Xamarin yapısı ile geliştirdiğiniz mobil uygulama hem android hem ios cihazlarda çalışmaktadır. Sadece C# ile bunların hepsini yapabilirsiniz. Bu gerçekten heyecan verici. Artık Android için Java IOS için Swift öğrenmenize gerek yok.

Kurs Sonunda ; Programlama mantığını öğrenmiş olup, web , masaüstü ve mobil uygulama (android-ios) geliştirmeye hazır olacaksınız. Üstelik tüm bu süreçte yanınızda olmaya devam edeceğim.

Üstelik takıldığınız her hangi bir konuda bana anında ulaşıp benden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Sorularınızı mümkün olan en kısa sürede cevaplayacağımdan emin olabilirsiniz.

Zaman kaybetmeden bu kursa dahil olup bir programcının bilmesi gereken en güncel ve en temel konuları planlı bir şekilde öğrenin...!